En teknoloji haberleri güncel Sırları

Başka ülkelerin ilgisini uyandıran Türk SİHA'larının savaş vadiında ABD SİHA'larından çok elan güçlü olduğu vurgulandı.

Google, kontrol verilerini devşirmek dolayısıyla zevallanıyor. Chrome internet tarayıcısını bâtın modda kullananların verilerini nihan bir şekilde toplayan firmaya 5 milyar dolar ödence cezası gelebilir. TEKNOLOJİ

ODTÜ Teknokentteki antraktştırmacıların geliştirdiği hareketli teknoloji, koronavirüsü atlatan hastaların ya da astım, KOAH, kistik fibrozis gibi süreğen teneffüs emrazı olan kişilerin akciğer teneffüs fonksiyon testlerini evde yapmalarına imkan esenlıyor.

Windows disk temizleme ara bulucunı kullanarak elan lüks disk kayranı ve elan berrak bir ustalıkletim sistemine ehil olabilirsiniz. Bilgisayarınızda biriken yararsız dosyaları bulmak ve silme aksiyonlemini gerçekleştiren Windows aracı, ekstra bir kılgı indirmenize ihtiyaç kalmadan göremediğiniz bütün yararsız dosyaları bilgisayarınızdan siler. Pekâlâ Windows disk temizleme ne yapılır. Sizler yürekin haberimizde etap adım söyledik.

Instagram video ve fotoğraf indirmek artık çok zorlamasız! Doğrudan videoteyp ve foto indirmeye mezuniyet vermeyen içtimai iletişim araçları devi Instagram’dan videoteyp ve ışıkğrafları nasıl indirebileceğinizi haberimizde söyledik. İşte Instagram’dan videoteyp ve gösterici indirmenin en palas yöntemi…

Elon Musk'ın SpaceX şirketinin 2 Amerikalı astronotu uluslararası feza istasyonuna taşıyacak olan Dragon roketi fırlatıldı. Dragon'un uluslararası mekân istasyonuna 19 saatte ulaşması öngörülüyor.

Twitter'dan meydana getirilen ihtarda, "Bu tutum kısıtlandı. Bu hesapta basit dışı etkinlikler tespit ettiğimiz ciğerin bu tembihyı kırmızııyorsun" ifadesi mevzi aldı.

Bildiğiniz üzere sair bir şehirden yahut ülkeden kendi memleketlerine dönüş fail kişilere kestirmece olarak 14 günce bir karantina uygulaması getirildi ve karantinadaki insanlar taşınabilir uygulama ile izlenecek kararı aldatmaındı.

Bu web siteleri elektronik beyinınıza bir dosya gönderiyor ve bu dosya yüklenmeye başlangıçladığında her şey mebdelıyor. Dosya top yüklenirse sizin heveslimanıza ister kalmadan bilgisayarınızdaki tekmil detayları başüstüneğu kabil öteki bilgisayara aktarabiliyor.

VentureBeat, şaşırtıcı teknolojiyi ve niçin yaşantıımızdaki önemi kapsadığını saplantılı özetleyen bir medya şirketidir.

İletişim çıbankanlığı: Reisicumhurmızın yaklaşımını memnuçı bir biçim şeklinde sunma çabası beyhude

Sabık yıla nispeten yüzdelik 9’luk bir artışla marka kıymetini hızla yükselten HUAWEI bu sene 45. sırada zemin aldatmaıyor.

SocialBrands'ın her kamer yaptığı kapsamlı sosyal iletişim ortamı performansı incelemesinde bu kocaoğlann kazananı Netflix evet. Markaların her ay içtimai medyadaki performanslarını istatistiksel verilere bakarak tarafsız olarak bileğerlendiren toplumsal medya bellik endeksi SocialBrands'in açıkladığı listede Baykar Savunu ilgi çekti.

Şinfadi adlı pazarda somon balıklarının kesildiği tahtalarda koronavirüse rastlanması ülkede kuşku hemen incele yaratırken somon satışının ve dış alımının durdurulduğu da açıklandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *